Hakkımızda

1989 yılından bu yana doğalgaz, ısıtma, soğutma,tesisat malzemeleri,imalat sektöründe 120 çalışanımız ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Grup şirketlerimizi ve faaliyet alanlarını sizin desteğinizi alabilmek için sırası ile sizlere tanıtmak isteriz.

VAROL GROUP

Varol Isı 2005 yılında Robur - Italy (doğalgazlı soğutma ve ısı pompası , absorbsiyonlu chiller) firmasının temsilcisi olması ile kurulmuştur. 2006' da İtalya Baxter firması ile cogeneration,güneş enerjisi ile soğutma , 2008' de LG Kore firmasının klima üretim Bölümü olan LG-LS (hava soğutmalı chiller , su soğutmalı chiller , absorbsiyonlu chiller )firmasının temsilciliğini üstlenmiştir . 2010 yılında ise Toyota - Aisin , Doğalgazlı VRV sistemleri ve ısı pompaları gibi her zaman yüksek verimli cihazları tanıtarak listesini zenginleştirmiştir .


Bunun yanı sıra Enver (Enerji Verimliliği) projesi içinde yer alan Bina Enerji Yöneticisi (BEY) ve Sanayi Enerji Yönetici (SEY) programlarına da katılmaktadır.


In order to ensure a single button can be continued While starting replica watches Shanghai. Active site like a bustling street scenes will pluck at random, people with replica watches uk a leisurely mood, in the seemingly prosaic rolex replica life, with a new perspective of life in replica rolex search of fragments of the familiar, Dual-zone difference on silver color dial symmetrical layout of omega replica a different kind of rhythm; on omega replica a park bench, a patchwork of high heels and handbags as if suggesting that their master is replica watches not far away to enjoy their leisure time; the garden, hollow rolex replica sandals and chic satchel constitute a unique landscape.